top of page

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?
Grup Şirketleri Tanıtım Yazıları
Yürü be

MAYGOLD OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ

1998 yılında kurulmuştur.
Maygold Otomotiv peşin, vadeli ve ihale usulüyle otomotiv satışları ile uzun dönem, kısa dönem araç kiralama faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Maygold Otomotiv bireysel, kurumsal ve kamu tüzel kişi müşterilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. 
Maygold Filo ve Mayrent markaları altında uzun dönem ve kısa dönem araç kiralama faaliyetlerini yürütmektedir. 
Otovadeli markası ile taksitli ikinci el otomotiv satışları, Otoihalesi markası ile ihale usulü ikinci el otomotiv satışları gerçekleştirilmektedir. Maygold Otomotiv ve MYG Otomotiv bünyesinde, aynı zamanda peşin satış şeklinde de müşterilerine ikinci el otomotiv satın alma imkanı sunmaktadır.  
maygold filo.png
mayrent-1.png
otovadeli.png
otoihalesi - Kopya.png
Daha detaylı bilgi için www.maygoldotomotiv.com
Otomotiv

MAYGOLD PETROL ANONİM ŞİRKETİ

2002 yılında kurulmuştur.
 
Maygold Petrol, akaryakıt ve araç takip sistemlerinde kurumsal müşterilere ürün tedariki ve hizmetlerini sunmaktadır.
Maygold Petrol, Shell Turcas A.Ş.’nin Türkiye’de bulunan sınırlı Premium Reseller’ı olarak müşterilerine filo çözümleri sunmakta ve Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt tedarikini sağlamaktadır.
 
Araç takip sistemlerinde ise, uzun yıllardır sektörün uzmanı Mobiliz’in yenilikçi ve güvenilir araç takip sistemlerinin ürün ve hizmet tedarikini de sağlamaktadır. 
Daha detaylı bilgi için www.maygoldpetrol.com
Petrol

MAYGOLD SİGORTA ANONİM ŞİRKETİ

2013 yılında kurulmuştur.
 
Sektörünün çeşitli hizmet kanallarında, tüm branşlarda ve özellikle exclusive poliçe ve projelerde sektörün önde gelen dokuz sigorta şirketinin acenteliği ile bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.